Nieuws  
 

Software AG stelt dat Business Process Excellence bedrijven helpt om weer te groeien. Dit komt naar voren in een onderzoek dat het bedrijf uitvoerde onder meer dan honderd IT- managers in Groot-Brittannië. Hieruit blijkt dat bedrijven blijven steken als gevolg van de slechte kwaliteit van processen die tijd en geld verkwisten. Volgens 75 procent van de IT-beslissers resulteert het vasthouden aan suboptimale processen in te veel administratie. De onderzoeksresultaten geven weer dat bedrijven zullen moeten veranderen om de recessie tegen te gaan en de eigen organisatie uit het slop te trekken. Ruim 82 procent van de respondenten heeft zijn bedrijfsprocessen in het afgelopen jaar aangepast om zo kosten te besparen en voor een flexibele infrastructuur te kiezen.

"De bedrijven die in de toekomst succesvol zullen zijn, ontwikkelen nieuwe bedrijfsmodellen gebaseerd op Process Excellence", zegt Peter Kuerpick, CPO van Software AG. "In de afgelopen slechtere jaren is gebleken dat organisaties zich meer moeten kunnen aanpassen aan bepaalde omstandigheden. Slecht ingerichte processen vertragen de productie, zorgen voor onnodige administratie en dwingen bedrijven om hun bedrijfsprocessen op stel en sprong aan te passen om te kunnen overleven. De organisaties die hun resources efficiënt en op innovatieve wijze weten in te zetten, groeien sneller. Het is belangrijk om real-time overzicht te hebben over wat er in een bedrijf gaande is, want zo is direct duidelijk waar behoefte is aan aanpassingen. Verandering betekent niet een complete make-over van alle facetten en ook niet het direct vervangen van alle bestaande software. Het is voor bedrijven eenvoudiger om hun eigen processen te modelleren en in te richten, om zo hun bestaande infrastructuur flexibeler en efficiënter te maken, en dat met een veel lager risico."

De enquête, die werd afgenomen in december 2009, laat ook zien dat 65 procent van de IT-managers aangeeft dat een kwart tot de helft van hun processen voor verbetering vatbaar is. 69 procent zegt dat de behoefte om bestaande producten te verbeteren en competitief te blijven, hiervoor de belangrijkste redenen zijn.

 

Plaats op:
Datum: 20 mei 2010
Categorie: Markt en onderzoek
Bron: Software AG
Gerelateerde artikelen  
03-04-2013 Nieuws ERP-systemen moeten vaker worden aangepast
05-07-2011 Nieuws Tweederde organisaties bezorgd over kwaliteit bedrijfsdata
08-12-2011 Nieuws Externe consultants nodig om ERP-systeem aan te passen
19-03-2012 Nieuws Werkplek bestaat binnen zeven jaar volledig uit privé devices
20-09-2010 Nieuws Progress Savvion benoemd tot leider op gebied BPM-suites
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2013 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,32 seconden.