Nieuws  

Saan Archiefbeheer heeft een ruimte ontwikkeld voor de opslag van (bedrijfs)historische archieven. Donderdag 27 mei vindt de officiële opening van deze archiefruimte plaats.

Veel bedrijven en instellingen hebben in de loop van de jaren een verzameling historische documenten en objecten opgebouwd. ‘Bijvoorbeeld archiefstukken of getuigschriften, maar je kunt ook denken aan oude apparaten of kunstobjecten', licht Edwin Saan, directeur van Saan Archiefbeheer toe. Om te voorkomen dat deze waardevolle stukken beschadigd of kwijt raken, is een zorgvuldige behandeling cruciaal. Edwin Saan: ‘Langdurige opslag van historisch erfgoed vereist optimale condities om een dergelijke verzameling ook voor het nageslacht te behouden.'

De nieuwe opslagruimte van Saan Archiefbeheer aan de Koningsbeltweg 21 in Almere is volledig uitgerust voor het veilig bewaren van historische objecten. Zo worden temperatuur en luchtvochtigheid continu op peil gehouden. Bovendien is de ruimte streng beveiligd en uiteraard schoon en stofarm. Voor uitgebreidere historische collecties zijn er ook separate ruimtes beschikbaar. Deze zijn afgesloten en alleen toegankelijk voor geautoriseerde personen. ‘Historische archiefstukken zijn bij ons in veilige handen', aldus Edwin Saan.

Geïnteresseerden zijn donderdag 27 mei vanaf 14.30 uur van harte welkom om de feestelijke opening bij te wonen. Aanmelden kan via telefoonnummer 030 - 247 07 07.

Plaats op:
Datum: 21 mei 2010
Categorie: Algemeen
Bron: Saan
Gerelateerde artikelen  
31-05-2010 Video Saan opent historisch archief
06-08-2010 Video Interview met Edwin Saan
02-05-2011 Nieuws Saan Archiefbeheer breidt dienstverlening uit
18-03-2011 Nieuws Cursisten GO opleidingen op excursie bij Saan Archiefbeheer
28-02-2012 Nieuws Miljoenste archiefdoos bij Saan Archiefbeheer
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,46 seconden.