Nieuws  
 

Lexmark heeft de resultaten van twee recente Europese veroordelingen bekendgemaakt omtrent vervalsing en schending van handelsmerken in Griekenland en Turkije. Lexmark hanteert een zero tolerance-beleid voor diegenen die Lexmark's handelsmerken en patenten willen schenden en neemt een duidelijk standpunt in tegen individuen of organisaties die klanten proberen op te lichten.

Onderzoek in Turkije leidde tot veroordeling voor vervalsing en handelsmerkschending met betrekking tot Lexmark's laserprintercartridges. Het onderzoek werd uitgevoerd in samenwerking met de lokale autoriteiten en heeft geleid tot inbeslagname van duizenden valse verpakkingen voor Lexmark-onderdelen, productiematerialen en -apparatuur.

Recent onderzoek in Griekenland heeft geleid tot veroordeling voor handelsmerkschending naar aanleiding van verkoop van valse inktcartridges. Na een reeks consumentenklachten kon de onderzoeksorganisatie, in dienst van Lexmark, bevestigen dat er twee detailhandelaren en een groothandel bij betrokken waren. Dit resulteerde in arrestaties, veroordelingen en een schadevergoeding aan Lexmark.

Plaats op:
Datum: 20 juli 2011
Categorie: Algemeen
Bron: Lexmark
Gerelateerde artikelen  
30-03-2012 Nieuws Lexmark treedt succesvol op tegen vervalsing in Europa
06-03-2012 Nieuws Lexmark neemt Brainware over
22-03-2012 Nieuws Lexmark neemt ISYS Search Software en Nolij over
27-04-2012 Nieuws Nieuwe OfficeEdge-serie van Lexmark verhoogt productiviteit
25-05-2009 Nieuws BASF kiest Lexmark voor optimalisatie printbeheer
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,43 seconden.