Achtergrondartikelen  
 

Flexibel of Het Nieuwe Werken
Een situatieschets. Werknemers komen ('s morgens) op een zelfgekozen tijdstip het bedrijf binnen en kiezen een plek die past bij de werkzaamheden van die dag. Ze pakken hun laptop of loggen in op de computer en halen eventueel werkmateriaal uit de persoonlijke koffer. Is er overleg nodig, dan kiezen ze voor een ontmoetingsplek, waar je eventueel ook kunt eten of ontspannen. Willen ze rustig werken, dan nemen ze plaats in een ‘stilte' omgeving. Is er een boel te doen en zijn daarbij af en toe collega's nodig, dan zoeken ze een plek in de gemeenschappelijke ruimte.
Zijn ze klaar met werk of gaan ze in vergadering, dan ruimen ze hun (fysieke) spullen op en maken ze plaats voor een collega. De spullen worden handig en veilig in en locker opgeborgen.
Zo gaat het er aan toe in een kantoorgebouw wat is overgeschakeld op Flexibel of Het Nieuwe Werken (HNW). Het ziet er strak en goed georganiseerd uit.

Klik op onderstaande link om het e-book te lezen.

Plaats op:
Datum: 12 oktober 2009
Categorie: Dossiers
Bron: Cleandesk.nu
Gerelateerde artikelen  
28-10-2009 Vakbladen Karmac krant 15
01-09-2009 Achtergrondartikelen Whitepaper Enterprise CMS, Processing en Management
01-10-2009 Achtergrondartikelen Whitepaper BancTec over CenterVision
22-09-2009 Achtergrondartikelen Is digitaliseren te duur?
02-06-2009 Achtergrondartikelen VROM: compleet foutloze digitale P-dossiers
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,19 seconden.