Loopbaan  

Aia Software breidt de verkoopactiviteiten opnieuw verder uit met de aanstelling van Jeannine van Hoften als Senior Account Manager. Per 1 januari 2012 versterkt zij het team en zet zij haar uitgebreide ervaring in voor de verkoop van de ITP-software en bijbehorende dienstverlening. Haar focus ligt met name op het ISV-kanaal (Independent Software Vendors).
Jeannine van Hoften is in de afgelopen jaren verantwoordelijk geweest voor Sales en Marketing bij ondere andere Antaras en Holland House.
Jeannine van Hoften: "Na een uitstap van vijf jaar als ERP-consultant bleek de wereld van Document Output Management toch te blijven trekken. De veertien jaar ervaring en kennis op dit gebied zet ik nu graag in bij Aia Software. Het product, de mensen en het internationale aspect van de functie hebben voor mij de doorslag gegeven."


Plaats op:
Datum: 1 februari 2012
Bron: Aia Software
Gerelateerde artikelen  
27-09-2011 Loopbaan Aia Software breidt salesforce uit
17-01-2012 Loopbaan Bas Vroemen wordt Sales Manager Services bij Aia Software
18-08-2009 Loopbaan 4DM Services versterkt de organisatie met sales manager
17-02-2011 Loopbaan Zorgdrager nieuwe General Manager Direct Sales Sharp Electronics Benelux
18-02-2010 Loopbaan Aia Software breidt haar sales team sterk uit
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,9 seconden.