Nieuws  
 

Strategy Partners Nederland, een innovatieve marktresearch- en strategieadviesorganisatie voor specifieke Document en Content Management-gerelateerde segmenten van de IT-markt, heeft net als voorgaande jaren een rapport geschreven. Deze keer is de titel: ‘Innovation in Content Capture and Process Management'. De basis voor het rapport is de ervaring die Strategy Partners heeft met dit onderwerp, aangevuld met een aantal gesprekken met organisaties in verschillende branches en de resultaten van een online enquête. Geïnteresseerden kunnen het rapport bestellen via de website van Strategy Partners.  

Strategy Partners schreef het rapport om organisaties te helpen bij de eerste stappen in het opzetten van een Content Capture- en Process Management-strategie en te beoordelen welke innovatiemogelijkheden voor de betreffende organisatie relevant zijn. Het rapport gaat in op de mogelijkheden van een op geautomatiseerde manier vastleggen en herkennen van documenten en het extraheren en distribueren van informatie uit het document. Verder is een groot aantal vragen opgenomen. "Door deze vragen te stellen, kan een organisatie zelf achterhalen waar het zich bevindt in het innovatieproces en wat praktisch gezien mogelijk is," aldus Hans Kaashoek, managing partner van Strategy Partners Nederland.

Bovendien bevat het rapport zeven profielen met selectiematrices van deze leveranciers: ABBYY, Kofax, Medium, Nuance, Readsoft, Ricoh en NSi - DTEC. Daarmee kunnen organisaties gemakkelijk een shortlist maken van mogelijke oplossingen.

Het rapport is bedoeld voor IT-professionals, zoals IT Managers, Corporate Services Managers, Operations Managers, Facility Managers, Capture Management-leveranciers, Outsourcing dienstverleners, systeemintegratiespecialisten, en commerciële scanorganisaties. Alle geïnteresseerden kunnen het Engelstalige rapport via de website van Strategy Partners bestellen
 

Plaats op:
Datum: 7 maart 2011
Categorie: Markt en onderzoek
Bron: Strategy Partners Nederland
Gerelateerde artikelen  
23-11-2009 Nieuws Innovatie in Document Communicatie
30-09-2011 Nieuws Positieve groei Nederlandse Document & Content Management Markt
19-04-2011 Nieuws Strategy Partners: Resultaten onderzoek ECM in Nederland
09-02-2012 Nieuws Positieve ontwikkeling document- en content-managementmarkt
15-02-2012 Nieuws Strategy Partners Nederland vergroot Netwerk van Experts
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,44 seconden.