Video  
( * ) Verplichte Velden
U kunt een bekende attenderen op het artikel. Geef het e-mailadres op van degene aan wie u de link wilt sturen. Daarbij kunt u, als u dat wilt, een commentaar schrijven.
E-mailadres van geadresseerde:*
Uw e-mailadres:*
Commentaar:
Verificatie:*
Geef de code van de afbeelding in exact zoals weergegeven. De code is niet hoofdlettergevoelig en kan geen nul bevatten.

Welke organisatie is niet bezig met verbeterprocessen? Mailprofs stimuleert die processen in de documentwereld al jaren met het uitreiken van een prijs: de Mailprofs Kwaliteitsaward.

Nonja Voorhaar van Mailprofs is de drijvende kracht achter de Kwaliteitsaward. Mailprofs beoordeelt en prijst de verbeteraars samen met diverse organisaties waaronder de verenigingen NVBA en Document@Work. Daarom horen wij ook van Peter de Jong (NVBA) en Philip van der Most (Document@Work) waarom documentprofessionals worden uitgenodigd mee te dingen naar de prijs.

Plaats op:
Datum: 7 mei 2010
Bron: Mailprofs
Gerelateerde artikelen  
05-04-2012 Nieuws Mailprofs Kwaliteitsaward
26-03-2012 Video Inschrijven Mailprofs Kwaliteitsaward tot 30 april 2012
17-11-2011 Video AFM wint Mailprofs Kwaliteitsaward 2011
18-11-2011 Nieuws Winnaar Mailprofs Kwaliteitsaward: DIV afdeling Autoriteit Financiële Markten …
02-03-2012 Nieuws Kick-off van de Mailprofs Kwaliteitsaward 2012
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,16 seconden.